97Kişi Sohbet Ediyor

Sohbet Etmenin Tek Adresi

            Çalışma hayatının insanların neredeyse tüm gününü alması nedeni ile insanlar günün sonunda sohbet edebileceği, dertleşebileceği insanlara ihtiyaç duymaktadır. Bu sıkıntılara çözüm amacı ile kurulmuş olan lidersesli.com sitesinde binlerce insan bu amaç etrafında bir araya gelmektedir. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan ve seslisohbet siteleri arasında en çok tercih edilen sitelerin başında gelen sitede kullanıcılar üye olarak, Facebook aracılığı ile giriş yaparak ya da sadece misafir üye girişinde bulunarak da sohbetlere katılım sağlayabilmektedirler.

            Sisteme üyeliğin zorunlu tutulmaması bu siteyi diğerlerinden ayıran farklı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Sistemde sohbet eden kişilerin sayısı anlık olarak paylaşılmaktadır. Ayrıca sitede yer alan site kuralları, sohbet konuları ve yorumlar gibi bölümler de kullanıcıların site hakkında fikir sahibi olmalarını sağlamaktadır. Tüm bu sistem özelliklerine üye olmadan erişilebilmektedir.
 
Yardım Bölümü
 
            Sitede kullanıcıların diğer kullanıcılar ile sorun yaşamaları ya da sistemde yaşayabilecekleri sorunlar için birçok destek yolu bulunmaktadır. Kullanıcılar Skype gibi programlar aracılığı ile müşteri temsilcilerine ulaşmaktadırlar. Ayrıca uygulamayı kullanmayanlar için de site yönetimine mail yolu ile de ulaşabilme özelliği bulunmaktadır. Sistemde yüzlerce sohbet odası bulunmakta ve bu sohbet odalarında da binlerce kişi aynı anda sohbet edebilme olanağına sahip olmaktadır. Bu da kişilerin bazen sorun yaşayabilmelerini olağan kılmaktadır.
 
Şifremi Unuttuğumda Ne Yapabilirim?
 
            Kullanıcılar şifrelerini unuttuklarında şifremi unuttum bölümüne tıklayarak e-posta adresleri aracılığı ile yeniden şifre oluşturabilmektedir. Bu bölümde kişinin bir yorum ve ad soyad gibi bilgilerini yazması zorunludur.

Yazar : 64
15 Ağu Çar 04:39
485 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar